Bünyemize bu yıl ERANS GÜM MÜŞ AŞ & KUZENLER LOJİSTİK ŞİRKETLER GRUBU eklenmişitr.
Daha Fazla Bilgi
HIZLI BİLGİ, ZAMANINDA ÇÖZÜM...
Şifre ve kullanıcı adınızı girerek,firmanız adına yapılan işlemleri takip edebilirsiniz..
30 YILLIK TECRÜBEMİZİ PAYLAŞIYORUZ
EN UYGUN MALİYET( 2017 fiyat listesi eklenmiştir).

Gümrük Müşavirliği Bizim İşimiz

Firmamız bünyesinde istihdam ettiğimiz konularında uzman 3 gümrük müşaviri, 7 gümrük müşavir yardımcısı, 8 müşteri temsilcisi ve ayrı ayrı gümrüklerde işlem yapmakta olan 8 deneyimli operasyon elemanı çalışmaktadır

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, dahilinde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosuna 30 senelik tecrübesini katarak, sizlere hizmet vermektedir.

İthalat bölümümüzde dolaylı temsilci sıfatıyla şirketinizin bütün ithalat işlemleri hesabınıza takip edilerek sonuçlandırılır.

hizmetlerini TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile vermekte, bu kapsamda uyguladığı kalite yönetim sistemini sistemli ve sürekli olarak iyileştirmektedir
Devamı için
Hizmetlerimiz
İthalat & İhracat
Müşterilerine ihracatın her aşamasında destek olan firmamızın ihracat bölümü; İhracat Koordinatörlüğü’ne bağlıdır. Bu bölümde tüm sektörlere hizmet verilmektedir.
Devamı için
İthalat Servisi
İhracat Servisi
Mevzuat Bilgilendirme Servisi
Haberler & Duyurular

1456 SOK NO 16 KAT 2 DR 206-207 BARO HAN ALSANCAK İZMİR - 0.232.4637385 - 4638344 - 4214757  
Copyright © Erkan KARAKAYIŞ Gümrük Müşavirliği. info@erkankarakayis.com.tr By Enerji Dizayn ®